Václav Varaďa: Nejlepší hráč celého play off je Dravecký!

pondělí, dubna 29, 2019 Hokejžurnál.czTřinec slaví titul a trenér Václav Varaďa v rozhovoru pro klubový web prozradil, co bylo základem mistrovského úspěchu. 


"Je to velká úleva. Vidíte všechnu tu dřinu, která za tím byla. Jsem neskutečně dojatý. Celou sezonu tým nic nevzdal, celý rok jel naplno. Ve finále jsme byli o chlup lepším týmem. Stálo mě to strašně moc sil, skoro jsem nespal. Spoustu hráčů vyčnívalo, každý ale dokázal ve správný moment přiložit ruku k dílu a pomoct. I tak bych ale vyzdvihl Šimona Hrubce v bráně, který byl skvělý. Hodně nás držel v utkáních, které jsme třeba se štěstím zvládli. Nejlepší hráč celého play off je ale za mě Vlado Dravecký. Srdce a duše toho týmu. 
Kamkoli jsme ho postavili, odevzdal maximum. Nechci ale nikoho vynechat. Martin Růžička hodně bodů, Petr Vrána konečně zlato. Ondra Kovařčík jeden bod a zrovna vítězný gól, David Cienciala taky vynikající. Jde vidět, že to v Třinci funguje výborně. Časy, kdy se tady nakupovali reprezentanti a další hráči se házeli přes palubu, jsou pryč. Za všemi je vidět práce, s velkou podporou vedení bychom to ale nedokázali. Jsem moc rád, že jsme schopní nabídnout takové podmínky, že k nám chtějí chodit!" Uvedl pro oficiální stránku klubu, trenér mistrovských Ocelářů Václav Varaďa.

Autor: Hokejžurnál.cz
Foto: hcocelari.cz