Česká nominace na první sraz před MS 2019

pondělí, března 18, 2019 Hokejžurnál.cz
Trenér české hokejové reprezentace  Miloš Říha  nominoval  na první sraz reprezentace před MS 2019 šestnáct hráčů.

Sraz národního mužstva začne v pondělí 25. března na zimním stadiónu v Edenu, kde se budou hráči připravovat až do 5. dubna 2019. 


V rámci Euro Hockey Challenge se potom střetnou 10. dubna (Znojmo) a 13. dubna (Linec) s Rakouskem, 17. a 18. dubna (Karlovy Vary) s Německem a 26. dubna (Trenčín) a 27. dubna (Nitra) se Slovenskem. 


Domácí část sezóny vyvrcholí bezprostředně před mistrovstvím světa při Carlson Hockey Games v Brně, kde se svěřenci trenéra Miloše Říhy střetnou 2. května s Finskem, 4. května se Švédskem a 5. května s Ruskem.
Nominace na první kemp v přípravě před MS


Brankář: Marek Langhamer (Chabarovsk, KHL).

Obránci: Vojtěch Mozík (Podolsk, KHL), Jan Kolář, Michal Jordán, Marek Hrbas (všichni Chabarovsk, KHL), Ondřej Vitásek (Kunlun, KHL), Lukáš Klok (Slovan Bratislava, KHL), Adam Polášek (Nižněkamsk, KHL).

Útočníci: Michal Bulíř (Magnitogorsk, KHL), Robin Hanzl (Spartak Moskva, KHL), Tomáš Mertl (Kunlun, KHL), Michal Řepík (Podolsk, KHL), Jiří Sekáč (Kazaň, KHL), Andrej Nestrašil (Nižněkamsk, KHL), Tomáš Zohorna (Chabarovsk, KHL), Tomáš Fořt (PSG Berani Zlín).Autor: Hokejžurnál.cz
Foto: ceskyhokej.cz, Aleš Krecl