Alexander Radulov: Kolik si vydělá v NHL?

úterý, srpna 23, 2016 Hokejžurnál.czPřekvapivě opustil KHL a odešel do Severní Ameriky. Ruský hokejista Alexander Radulov patřil mezi superhvězdy Kontinentální hokejové ligy. Kapitán CSKA Moskva v létě podepsal smlouvu s Montrealem Canadiens. Po čtyřech letech se vrací NHL. Změnil jsem se!. Říka hokejista, který před lety opustil NHL kvůli porušení životosprávy.


"NHL je nejlepší liga na světe a hrají zde nejlepší hráči. Hokej v Severní Americe je rychlejší a máte víc šancí střelil gól. Vím, že musím tvrdě pracovat, bojovat pro mužstvo a dávat góly. Montreal Canadiens mi věří a já jsem připraven odevzdat pro klub maximum". Uvedl pro NHL.com, Alexander Radulov, který v létě podepsal roční smlouvu s kanadským klubem Za rok si v Kanadě vydělá 5,75 milionů dolarů. 

Před příchodem do NHL měl v CSKA Moskva plat 10 milionů dolarů! Peníze při odchodu do NHL nehráli podle Radulova roli. "Chci vyhrát Stanley Cup". Říka odhodlaně ruský útočník, který v minulé sezóně, patřil mezi největší hvězdy KHL. Autor: Hokejžurnál.cz
Foto: nhl.com