středa, května 09, 2018 Hokejžurnál.cz

Hokejovou exhibici viděli diváci v podání Finska proti Norsku. Finové ve třetím vystoupení na MS  deklasovali Norsko 7:0 a jsou na čele A-skupiny se ziskem devíti bodů. Norové prohrávali 0:2 už v 8. minutě. V druhé třetině dostali čtyři góly a v poslední části hry upravili Finové na 7:0. Suomi má po třech zápasech  skóre 23:2

Finsko - Norsko 7:0
 (2:0, 4:0, 1:0)

Branky:  5. Savinainen (Aho, Nutivaara), 8. Anttila, 22. Teräväinen (Granlund, Koivisto), 24. Kapanen (Heiskanen, Rantanen), 39. Nutivaara (Rantanen, Granlund), 40. Granlund (Teräväinen), 58 . Maenalanen (Manninen).

Finsko: Säteri - Pokki, Heiskanen, Nutivaara, Koivisto, Honka, Kivisto, Riikola - Rantanen, Granlund, Kapanen - Teräväinen, Aho, Savinainen - Manninen Suomea, Jormakka - Anttila, Pesonen, Maenalanen

Norsko: Haugen - Hološ, Bonsaksen, Johannesen, Bull, Sörvik, Espeland, Sveum - K. A. Olimb, M. Olimb, Lindström - Olsen, Bastiansen, Salsten - Thoresen, Forsberg, Hoff - Kristiansen, Roest, Röymark

Autor: Hokejžurnál.cz