Ľubomír Pokovič: V prvej tretine sme Slovanu nič nedovolili

úterý, ledna 29, 2013 Hokejžurnál.com

Aj vďaka výkonu brankára Haugena Minsk v
Bratislave vyhral

Slovan Bratislava prehral na domácom ľade s Dinamom Minsk 1:2. Minimálne jeden Bratislavčan bol po stretnutí spokojný. Bol ním Ľubomír Pokovič, ktorý je v Diname Minsk asistentom trénera.

„Takéto víťazstvo je pre nás veľmi dôležité. O dve miesta v play-off sa bije päť tímov. Slovan medzi ne nepočítam, pretože si myslím, že ten sa do play-off bez problémov dostane. Prvá tretina patrila nám. Slovanu sme v prvej časti hry nič nedovolili. O našej jasnej prevahe hovorí aj výsledok, keď sme prvú tretinu vyhrali 2:0. V druhej časti hry sme prestali hrať našu hru a Slovan získal prevahu a streleným gólom znížil náskok. Do tretej tretiny sme nastúpili veľmi koncentrovane. Museli sme si pretrpieť oslabenia, ale vďaka výbornému výkonu nášho brankára sme to zvládli a neinkasovali sme. Naopak, mohli sme ešte zvýšiť skóre. V zápase sme chceli streliť viac ako dva góly, šance sme mali. Ale najdôležitejšie je, že sme dali viac gólov ako sme dostali“. Povedal na záver rozhovoru Ľubomír Pokovič.