Rasťo Staňa: Jaro Janus chytal výborne

pátek, října 26, 2012 Hokejžurnál.com

Sťaňa obliekal aj dres Severstalu Čerepovec

Slovenský brankár v službách CSKA Moskva Rastislav Staňa bol po vyhranom zápase v Bratislave spokojný.  Jeho tím vyhral v Bratislave 3:2. Rasťo zhodnotil zápas týmito slovami:

Síce sme dnes vyhrali a výhru sme si zaslúžili, ale pocity sú také... Ten tretí gól asi nemal platiť. Rozhodca, tú situáciu nevidel, to sa stáva. Podľa pravidiel nemal právo situáciu konzultovať s videorozhodcom. Ale nám je to jedno. Vyhrali sme a môžeme byť spokojní.

V prvej tretine sme hrali fantasticky. Mali sme veľa šancí. Len vďaka Jarovi Janusovi bol Slovan stále v hre aj po prvej časti hry.  Jaro chytal naozaj výborne.

V druhej tretine na nás Slovan vybehol, ale ja som to očakával. Ako sa hovorí každý chvíľku ťahá pílku.

V tretej tretine sme mali namále.  Vtedy Slovan tlačil.  Ten druhý gól z hokejky Mira Šatana, bol jednoznačne môj. Také strely musím chytať.