čtvrtek, února 15, 2018 Hokejžurnál.cz

Hokejisté Česka vstoupily do hokejového turnaje  v Pjongčangu těsným vítězstvím 2:1 nad Jižní Koreou.

Domácí reprezentanti se v první třetině ujali vedení, ale góly Kováře v přesilovce a Řepíka v oslabení znamenaly skóre 2:1, které se od 17. minuty už nezměnilo.

Češi nastoupí na další zápas v sobotu od 4.10 SEČ proti Kanadě, domácí reprezentanti ve stejný  (8.40 SEČ) den vyzvou Švýcarsko.

V druhém zápase naší skupiny porazila Kanada Švýcarsko jasně 5:1.

Česko - Jižní Korea 2:1
                                              (2:1, 0:0, 0:0)

Branky: 12. Kovář (Řepík, Sekáč), 17. Řepík (Birner, Francouz) - 8. Cho (Radunske).

Česká republika: Francouz - Polášek, Nakládal, Kolář, Mozík, Němec, Vitásek, Jordán - Sekáč, Kovář, Erat - Červenka, Mertl, Vondrka - Zohorna, Koukal, Radil - Birner, Horák, Řepík

Jižní Korea: Dalton - Young, Won Kim, Don Ku Lee, Regan, Plante, Seo, Oh - Kisung Kim, Sangwook Kim, Testwuide - Swift, Cho, Radunske - Sangwoo Shin, Woosang Park, Wonjung Kim - Jin Kyu Park, Jun Lee, Sang Hoon Shin - Jeon

Autor: Hokejžurnál.cz