Branko Radivojevič: Věřím tomu, že můžeme úspěch z loňského roku zopakovat

neděle, dubna 09, 2017 Hokejžurnál.cz

Liberec porazil v šestém zápase semifinále play-off Chomutov 4:0 a v sérii zvítězil 4:2 na zápasy. Po roce tak budou Bílí Tygři hrát ve finále extraligy, kde vyzvou Kometu Brno. 

"Nikdo nečekal, že série bude 4:0. Věděli jsme, že Chomutov bude kousat, je velmi nepříjemný soupeř. Klobouk dolů před nimi, hráli výborně. My jsme rádi, že to máme za sebou a pár dní si můžeme oddychnout, ale velmi se těšíme na finále.  Byli jsme disciplinovaní a myslím, že jsme dobře drželi střední pásmo. Nezdržovali jsme se v naší zóně. Vstřelili jsme první gól, což nás uklidnilo a ve třetí třetině nám to tam napadalo, načež jsme si to uhlídali.
Od pondělí budeme mít Kometu všude na mítincích a začneme se naplno připravovat. Bude to určitě zase dobrá série. Máme se na co těšit. Viděl jsem všechny zápasy Brna s Hradcem, bylo to odbojované. Kometa má velmi kvalitní hráče, ale přesto věřím tomu, že můžeme úspěch z loňského roku zopakovat." Uvedl Radivojevič pro oficiální stránku libereckého klubu. Autor: Hokejžurnál.cz
Foto: hcbilitygri.cz