CSKA Moskva chcelo získať Pavla Dacjuka

neděle, července 21, 2013 Hokejžurnál.cz


Generálny manažér CSKA Moskva Sergej Fedorov
"Pred sezónou bolo mojou hlavnou úlohou získať do nášho tímu Pavla Dacjuka. Bohužiaľ pre nás sa tak nestalo. Pavel sa rozhodol zostať v Detroite Red Wings. Hovoril som s Pavlom niekoľkokrát. Vysvetlil mi, prečo sa rozhodol ostať v NHL. Má tridsaťpäť rokov a je pre neho pohodlnejšie zostať v Detroite. Pri rozhodovaní bral ohľad aj na rodinu. Z tejto stránky mu rozumiem a podporujem ho. Pavel je môj priateľ a viem, že si vybral pre seba tú najlepšiu variantu. Ale ako generálny manažér CSKA Moskva som sklamaný, že som nezískal do nášho tímu takého veľkého hráča ako je Pavel Dacjuk". Uviedol na včerajšej tlačovej konferencii generálny manažér CSKA Moskva Segrej Fedorov.


Pavel Dacjuk sa rozhodol ostať v Detroite Red Wings