Michal Sersen: Bojovali sme až dokonca...

úterý, února 26, 2013 Hokejžurnál.com

Po prehre 2:3 a vyradení v play-off nebolo nikomu v šatni Slovana do reči. Po stretnutí sa ťažko hovorilo aj obrancovi Michalovi Sersenovi

„Pred sezónou, by nikto netipoval, že do play-off postúpime zo 6. miesta. Je to výsledok celoročnej práce. Ani play-off sme neodohrali zle. Aj keď výsledok 0:4 na zápasy hovorí niečo iné. Ale každý z nás bojoval a nechal na ľade všetko.  Prvý zápas proti Dynamu nám vôbec nevyšiel. Druhé stretnutie bolo vyrovnané. Prehrali sme až v predĺžení. To bola škoda, pretože sme mali na to, aby sme v Moskve vyhrali. Včera sme odohrali dobrý vyrovnaný zápas. Až na pár minút v druhej tretine, keď to otočili z 0:2 na 4:2. Dnes sme si nezaslúžili prehrať. Boli sme lepším tímom. Prakticky oni dali dva góly z ničoho. Ťažko sa to otáča, keď prehrávaš 3:0... Bojovali sme až do konca. Mrzí ma, že sme to nevyrovnali na 3:3 už len kvôli tým fanúšikom. Naši fanúšikovia sú suverénne najlepší v celej KHL. Ďakujeme fanúšikom za celú sezónu! Stáli pri nás aj keď sa nám nedarilo. Pevne verím, že v budúcnosti svojimi výkonmi dáme fanúšikom priestor na to, aby nás opäť hnali dopredu“.