Amur odchod Kašíka nekomentuje, Langhamera nezná

sobota, listopadu 03, 2018 Hokejžurnál.cz
"Libor Kašík je stále náš hráč, má platnou smlouvu. Nevím o tom, že by se mělo něco měnit. Jeho odchod z klubu? Bez komentáře". 


Tato slova naší redakci, řekl hlavní trenér Amuru Chabarovsk Nikolaj Borščevsky.

Objevily se spekulace, že Libor Kašík opustí KHL a vrátí se do extraligy. Hlavním tématem je údajně přestup do Komety Brno, ale Chabarovsk, zatím Kašíka nepustí. 


Český gólman zatím nenaplnil očekávaní klubu, ale to ještě neznamená, že Chabarovsk ho uvolní. Ano, Kašík je dvojka, post jedničky si nevybojoval ale podle našich informací přímo z Chabarovsku, generální manažér klubu na jwhi odchodu netrvá, spíš se pohrává s myšlenkou, že Kašíkovi sníží plat.

O údajné výměně Libora Kašíka za Langhamera mezi Brnem a Chabarovskem v Rusku také nikdo neslyšel. 


"Langhamer? To jméno neznám. Nikdy jsem ho neslyšel". Tvrdil nám hlavní kouč Amuru.Vedení Chabarovsku popírá, že by mělo vyměnit Kašíka za hráče z české extraligy. Výměna Čecha za Čecha z jiné ligy, nedává klubu smysl. Zdá se, že spekulace ohledně příchodu Kašíka do Komety Brno jen tak neskončí. Momentální situace je však jasná. Amur Chabarovsk Kašíka zatím neplánuje pustit a o jeho výměnu za Langhamera nemá zájem. 


Autor: Hokejžurnál.cz
Foto: khl.ru